Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня" Житомирської районної ради


Головна » 2015 » Квітень » 17 » Сімейні лікарі Житомирщини навчаються за програмою ЮНІСЕФ
13:12
Сімейні лікарі Житомирщини навчаються за програмою ЮНІСЕФ

В рамках реалізації Проекту ЮНІСЕФ та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я, здоров’я матері та дитини» відбувся черговий тренінг «Ефективне консультування з імунізації», який проходив 14-16 квітня 2015 року у Житомирі.

Захід проводився Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, Представництвом Дитячого Фонду ООН  (UNISEF)  в Україні та за сприяння Житомирської обласної державної адміністрації.

Із вступним словом виступила обласний позаштатний спеціаліст зі спеціальності «Педіатрія» департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Шевченко, яка акцентувала увагу учасників тренінгу на новому календарі профілактичних щеплень та формуванні нового підходу комунікативних аспектів вакцинопрофілактики.

За словами директора тренінгу з Житомирської області Людмили Головень, мета заходу полягає у посиленні знань та покращенні навичок для тренерів з Житомирської, Івано-Франківської та Одеської областей.

Цього разу предметом обговорення 35-ти учасників тренінгу з Житомирського, Ємільчинського, Новоград-Волинського, Попільнянського районів та м.Новограда-Волинського були питання фахового, ефективного  та доступного консультування медичними працівниками громадськості щодо імунопрофілактики, а також широкого висвітлення даної проблематики у ЗМІ.

На тверде переконання організаторів тренінгу, саме робота в групах сприяла більш відкритому спілкуванню медичних працівників, де  кожен поділився досвідом формування прихильності населення до вакцинації та організації вакцинопрофілактики.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бондарчук  вручив учасникам тренінгу сертифікати та побажав своїм колегам успіхів у питаннях організації вакцинопрофілактики населення.

З найкращими побажаннями подальшого професійного удосконалення виступила президент ГО «Асоціація сімейних лікарів Житомирської області» Вікторія Івчук.

За результатами проведення тренінгу відбувся прес-брифінг для регіональних мас-медіа, який провели заступник директора ДОЗ облдержадміністрації Сергій Бондарчук  та директор тренінгу з Житомирської області Людмила Головень.

Переглядів: 392 | Додав: ztcrl | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Ahmed  
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Ім`я *:
Email *:
Код *: